LENKER

Kunstnerorganisasjoner i Norge:

Grafisk verksted http://www.grafisk.verksted.stavanger.no/

Forbundet Frie Fotografer http://www.fffotografer.no 

Landsforeningen Norske Malere http://www.lnm.no

Norsk Billedhoggerforening http://www.skulptur.no

Norske Billedkunstnere http://www.billedkunst.no

Norske Grafikere http://www.norske-grafikere.no

Norske Tekstilkunstnere http://www.tekstilkunst.org

Tegnerforbundet http://www.tegnerforbundet.no

Unge Kunstneres Samfunn http://www.uks.no

 

Kunstnerdrevne initiativ i Rogaland:

i/o/lab – senter for framtidskunst www.iolab.no

Prosjektrom Normanns www.prosjektromnormanns.com

Studio 17 https://www.facebook.com/studio17stavanger/

 

Gallerier, museer, visningssteder i Rogaland:

CAS contemporary art stavanger http://www.contemporaryartstavanger.no/

Galleri Amare http://www.galleriamare.no

Galleri G http://www.galleri-g.no

Galleri Gann http://www.gallerigann.no

Galleri Giga http://www.gallerigiga.no

Galleri Opdahl http://www.galleriopdahl.no

Galleri Hagalid https://www.facebook.com/GalleriHagalid

Haugesund Billedgalleri http://www.haugesund-billedgalleri.net

Haugesund Kunstforening http://www.haugesund-billedgalleri.net

Hå gamle prestegard http://www.ha.no/hgp

Kinokino www.kinokino.no

Neo Galleri http://www.neogalleri.no

Rogaland kunstsenter http://www.rogalandkunstsenter.no

Sandnes Kunstforening http://www.sandneskunst.no

Stavanger Kunstforening http://www.stavanger-kunstforening.no

Stavanger Kunstmuseum http://www.museumstavanger.no/museene/stavanger-kunstmuseum/